POI Loader

POI Loader 2.7

Zdarma
Adds and manages points of interest in Garmin devices
Hodnocení
3.4  (19 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
2.7.3 (Zobrazit všechny)
The utility uploads personalized points of interest to the GPS devices. It works with the Garmin products, connects them to a personal computer and accesses the relevant folder. The suite also updates map data such as restaurants and landmarks and integrates new elements without a manual assignment.
POI Loader je zdarma software pro váš počítač, která vám umožní nahrát vlastní body zájmu (POIs) kompatibilní Garmin zařízení. S pomocí POI Loader, můžete aktualizovat váš kompatibilní Garmin GPS s nejnovější POIs, včetně restaurací, bezpečnostní kamery místech a turistických destinací.
Začněte tím, že hledání a stahování POIs chcete dát na váš kompatibilní Garmin zařízení. Pak použijte POI Loader na převod těchto POIs z počítače do zařízení nebo na paměťovou kartu.
Další Vlastnosti: - Proximity Alerts — Když jste v určité vzdálenosti POI nebo řízení určité rychlosti v blízkosti POI, vaše zařízení může poskytnout vizuální a zvukové upozornění. To může být užitečné, v blízkosti škola zón, červená světla a bezpečnostní kamery.
- Garmin TourGuide® — Garmin TourGuide POIs umožní používat váš kompatibilní Garmin zařízení* jako osobní elektronický průvodce. Při předání TourGuide POI, MP3 soubor automaticky začne hrát. To může být ideální pro autobusové zájezdy, historické památky nebo prodeje nemovitostí.
Informace aktualizovány: